Flexium ERP > Állások

Diák-munka / vállalkozói / teljes-idejű állások

Értékesítési vezető (CRM, Webshop és ERP Rendszer)

Munkavégzés helye: Teljes egészében Home Office

Feladatok:

  • Aktív értékesítési tevékenység végzése CRM, Webshop és ERP rendszerek terén

  • Ügyfélkapcsolatok építése és fenntartása

  • Ügyféligények felmérése és azokra személyre szabott megoldások kínálása

  • Ajánlatok elkészítése és tárgyalások lebonyolítása

  • Értékesítési célok elérése és teljesítmény nyomon követése

Elvárások:

  • Legalább 2 év releváns tapasztalat CRM és/vagy ERP rendszerek értékesítésében

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek

  • Képesség az ügyfél igényeinek felmérésére és megfelelő megoldások kínálására

  • Proaktív hozzáállás és az értékesítési célok elérésére való törekvés

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Referenciák rendelkezésre állása szükséges

Ajánlat:

  • Teljes egészében home office munkavégzés

  • Kizárólag jutalékos alapú fizetési rendszer

  • Versenyképes jutalékstruktúra

  • Szakmai fejlődési lehetőség és folyamatos képzések

Ha szeretnél csatlakozni egy innovatív csapathoz, és motivál a kihívás, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveledet a következő e-mail címre: lorant.sipos@flexium.hu